ФК Тернопіль – Динамо. Другий гол Семенця, перша нічия Тернополя (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 12 08 2012

По голу у кожному із таймів забили гравці ФК Тернопіль та Динамо у матчі 5-го туру Другої ліги. Господарі догравали поєдинок у більшості.

Друга домашня гра муніципального футбольного клубу Тернопіль за результатом видалася кращою, ніж попередній матч проти Єдності. Тоді, нагадаємо, тернопільські вболівальники стали свідками поразки жовто-синіх з рахунком (0:2). Цього разу у матчі проти хмельницького Динамо підопічні Івегеша були близькими до перемоги, але втримати позитивний результат не зуміли.

Рахунок на табло змінився за якісь 5 хвилин після свистка про початок матчу. Стартовий ривок ФК Тернопіль дав свої плоди і м’яч буквально заштовхав у ворота Богдан Семенець (1:0). До речі, для нього це був другий гол у нинішньому сезоні, тож він поки є найкращим бомбардиром команди. За кілька хвилин по тому Семенець міг оформити дубль, але його удар метрів з 10-ти пройшов повз ворота. Так само невлучно двічі пробивав Сергій Атласюк, а також мимо вистрілив Василь Чорний.

Приблизно до 20-ї хвилини зустрічі атаки Тернополя на ворота гостей не припинялися. Але згодом "динамівці" теж почали раз-по- раз загрожувати володінням Данковича. З інтервалом у п’ять хвилин хмельничани завдали по чужих воротах кілька небезпечних ударів, але кіпер був на місці.

Після перерви наставник Динамо "освіжив" гру одразу трьома новими футболістами. На старті другої 45-тихвилинки гості діяли активніше та пресенгували команду з Тернополя. Одна з таких атак завершилася фолом капітана Кондзьолки на лінії штрафного майданчика. Виконувати штрафний удар підійшов Валерій Руденко та прямим ударом відновив рівновагу у рахунку (1:1). А за десять хвилин до завершення гри другу жовту отримав футболіст Динамо та залишив свою команду вдесятьох.

Чисельною перевагою у заключних хвилинах гри тернополяни скористатися не зуміли. Хоча хороші моменти були у того ж Семенця, а також Богданова, який вийшов на заміну. У підсумку переможця таки не визначили. ФК Тернопіль вперше у сезоні розписав нічийний результат.