Скала – ФК Тернопіль. Дебютний гол та перемога "городян" (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 06 08 2012
Скала – ФК Тернопіль. Дебютний гол та перемога

Першу звитягу у професійному футболі здобув муніципальний ФК Тернопіль. У 4-му турі підопічні Василя Івегеша на виїзді неочікувано здолали стрийську Скалу.

До своєрідного Західноукраїнського дербі тернопільські "муніципали" підійшли не у найкращому (перш за все) моральному стані. Про це, ще після гри з Єдністю, заявляв головний тренер ФК Тернопіль. У попередніх матчах команда тричі програла. При цьому в останньому турі тернополяни на очах у власних вболівальників були биті плисківською Єдністю, яка у фаворитах турніру здавна вже не ходила.

До всього, ФК Тернопіль залишався єдиною командою Другої ліги, яка жодного разу не відзначалася у воротах суперника. Цю неприємну тенденцію жовто-сині поїхали виправляти до Стрия. І попри те, що місцева Скала була відвертим фаворитом цього поєдинку, "муніципалам" вдалося здобути позитивний результат.

Вже на перших хвилинах матчу арбітр зустрічі Денис Шурман з Київщини відверто "вибачив" тернопільських футболістів, не помітивши гру рукою у штрафному майданчику Тернополя. А от перший небезпечний момент біля воріт Скали виник на 13-ій хвилині матчу, коли удар Богдана Семенця прийняла на себе стійка. Однак, згодом форвард Тернополя своїм шансом таки скористався. Семенець наприкінці першого тайму "включив" швидкість, випередивши при цьому оборонців та воротаря Скали, і переправив круглого вже у пусті ворота (0:1).

Якщо оцінювати гру в першому таймі, то вона була не надто видовищною. Стрийська команда не демонструвала відверто атакувального футболу. А тернополяни, остерігаючись помилок у захисті, часто грали на відбій.

Другий гол у матчі вболівальники стадіону "Сокіл" побачили за лічені хвилині після свистка про відновлення гри. Навісна передача з лівого флангу знайшла голову когось із гравців Тернополя, а м’яч після цього потрапив до Віталія Богданова. Нападник, перебуваючи без опіки захисників Скали, без проблем обробив шкіряну сферу та послав її повз голкіпера стриян (0:2).

А незабаром ФК Тернопіль був змушений догравати гру у меншості. За другу жовту з поля "погнали" захисника Степана Клекота. Після цього моменту господарі поля розпочали активний тиск на ворота Данковича. Але втілити свою ігрову перевагу у забиті м’ячі підопічні Володимира Реви не змогли. Тернопіль, хоча й не демонстрував хорошого футболу, заслужено переміг і нарешті перервав свою програшну серію у професійному футболі.