ФК Тернопіль – Єдність. Провал захисту призвів до поразки

категорія: Футбол | дата: 31 07 2012

Перший домашній поєдинок ФК Тернопіль у Другій лізі завершився поразкою від плисківської Єдності (0:2). У професійному футболі тернопільська команда досі не може забити та набрати очки.

Дебютувати перед власними вболівальниками підопічним Василя Івегеша випала доля на матч з не надто зірковою командою — Єдність. Минулого року представник Чернігівщини завершив змагання на останньому місці. Як і дебют "муніципалів" у Другій лізі, так і дебют вдома їм не вдався.

Стартові хвилини тернопільського матчу пройшли за сценарієм господарів. ФК Тернопіль більше контролював м’яч, але помітно хвилювався. Перший по-справжньому гольовий момент виник ближче до середини першого тайму. Богдан Семенець випередив суперників та вийшов тет-а-тет із кіпером Єдності та вдало пробити нашому форварду не вдалося.

А вже за кілька хвилин, чи не перша атака гостей з Плисок змусила Романа Данковича вперше витягувати круглого з сітки воріт. Сергій Соботюк випередив захисників ФК Тернопіль та одним дотиком перекинув м’яч через голкіпера (0:1). Спроби гравців у жовто-синіх футболках одразу ж відігратися завершилися невдало. Натомість лише майстерні дії Данковича завадили гостям реалізувати небезпечний штрафний удар.

По перерві ініціатива знову перейшла до тернопільських футболістів. І якщо у нападі місцями вдавалося створити небезпечний епізод, то гру у захисті наших футболістів можна назвати провальною. Одним із таких провалів і скористався гравець Єдності Олексій Єрошенко. 20-річний захисник замкнув передачу партнера з флангу та забив другий гол своєї команди (0:2). При цьому не зрозуміло, що в цьому епізоді робила оборона Тернополя.

Як годиться, заключні хвилини гри пройшли за цілковитої переваги господарів, які прагнули аби-що не розчарувати публіку, яка зібралася на стадіоні. Однак, всі гострі моменти зі сторони Тернополя були безрезультатними. Найбільш близьким до голу був Атласюк, але з убивчої позиції він пробив вище воріт. Фінальний свисток арбітра сповістив про поразку "муніципалів". Після трьох турів у Другій лізі ФК Тернопіль — єдина команда, що не забила жодного голу у лізі. Поки йдемо останніми…