Кристал – ФК Тернопіль. Далі йдуть суперники

категорія: Футбол | дата: 25 07 2012

Другий екзамен у статусі професійної команди ФК Тернопіль складав на виїзді. У першому раунді кубка України "муніципали" не змогли подолати херсонський Кристал, програвши (3:1)

У Херсоні цього дня спостерігалась шалена спека. За таких умов показати високі швидкості та хороший футбол дуже важко, тому на перших хвилинах команди діяли без моментів, якщо не брати до уваги удар у ствір воріт від гравця господарів.

Цікавіше стало ближче до середини першого тайму, адже епіцентр подій перемістився у штрафний майданчик Кристалу. Там, футбольний клуб Тернопіль отримав право пробивати пенальті. Сергій Полянчук знайшов щілину в обороні суперника та вирвався на побачення із голкіпером, але той в свою чергу зупинив нашого нападника не за правилами за що отримав від арбітра "гірчичник". Пенальті, а відповідно перший гол для ФК Тернопіль у новому сезоні, вдало реалізував Михайло Трофімчук (0:1).

Почувши у собі впевненість, тернополяни у наступній атаці могли рахунок подвоїти, але удар нашого гравця не потрапив у ціль. Натомість херсонська команда відповіла лише ударом Кузнєцова із дальньої відстані. А ближче до кінця тайму обидві команди не використали чудові нагоди для взяття воріт. Спершу, після удару гравця ФК Тернопіль, голкіпер Кристалу дивом витягнув м’яч з-під перекладини. У відповідь футболіст суперника влучив у штангу.

Однак, невпевнені дії у першій частині матчу, господарі поля цілком компенсували у таймі другому. Щойно арбітр дав свисток про відновлення гри, херсонці кинулися атакувати. ФК Тернопіль спочатку вдало оборонявся, але згодом "поплив". Артему Сітало ніхто не заважав протягнути м’яч майже половину поля та з легкістю обіграти нашого воротаря (1:1). А за хвилину вже кіпер Тернополя допустив грубу помилку, отримавши м’яч "за комірець" від Євгена Нікіщенка, який пробив метрів із 40-ка (2:1).

"Божевілля" у рахунку продовжив досвідчений Олексій Мазуренко, який реалізував пенальті у ворота "городян" за гру рукою у штрафному — (3:1). Кількома хвилинами пізніше Барладим міг остаточно хоронити надії Тернополя, але не реалізував вихід сам-на-сам. "Холодний душ" від Кристалу остаточно не зламав підопічних Івегеша. Вони, оговтавшись, почали атакувати. Роман Гаврилюк спробував теж перекинути голкіпера здалеку, але удар не вдався. Згодом, після метушні у штрафному майданчику херсонської команди, м’яч дивом не залетів у ворота, влучивши у поперечину.

На жаль, до завершення гри тернополянам так і не вдалося виправити ситуацію. А Кристал змарнував ще кілька хороших моментів для взяття воріт. Отож, рахунок (3:1) на користь херсонської команди виводить її у другий етап кубка України. А Тернопіль тепер зосередиться на виступах у Другій лізі.