Славутич – ФК Тернопіль. Дебют не вдався (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 15 07 2012

Перший матч у статусі професійної команди 14 липня провів футбольний клуб Тернопіль. На жаль, повернутися з Черкас бодай з одним очком не вдалося — закономірна поразка (3:0).

Друга ліга зустріла підопічних Василя Івегеше зовсім новим рівнем футболу та ще й суперник більш ніж серйозний — минулорічний бронзовий призер Другої ліги. Черкаський Славутич і цього року всерйоз намірений добути путівку у лігу рангом вище і вдалий початок цьому покладено.

Обидва тренери одразу ж кинули у бій новачків команд. Василь Івегеш місце у рамці воріт довірив Роману Данковичу, який перейшов із Ниви. Також у футболках ФК Тернопіль на поле з перших хвилин вийшли Віталій Богданов та Михайло Трофімчук. На лаві запасних коуч "городян" залишив капітана Андрія Кондзьолку, який проте вийшов на заміну у другому таймі. Додамо, що теж трійку нових футболістів випустив на поле і головний тренер Славутича. Особливо вирізнявся афроукраїнський гравець, який прийшов з дубля київського Арсеналу — Олавале Фабунмі.

Саме цьому футболісту судилося стати автором першого голу Славутича у новому сезоні. Момент прориву суперника до воріт проспали тернопільські захисники, а Фабунмі хорошим ударом з гострого кута точно пробив повз Данковича (1:0).

Футболісти ФК Тернополя у перші хвилини гри відверто хвилювалися, хоча не виглядали відвертими аутсайдерами матчу. Попереду активно старався головний бомбардир клубу Богдан Семенець. В одному із епізодів його удар заблокував оборонець черкащан. Реальний момент для взяття воріт вже по перерві мав Полянчук, але з його пострілом впорався Крупниченко.

А згодом цілковита ігрова перевага перейшла до господарів. Черкащани створювали момент за моментом біля чужих воріт, але спочатку підвела точність, а потім голу завадив Роман Данкович. Проте у епізоді, коли забивав Таран навіть воротар Тернополя був безсилий. Гравець суперників у штрафному майданчику накрутив захисників та переграв голкіпера гостей — (2:0).

Остаточно добив підопічних Івегеша удар Євгена Гуда з пенальті (3:0). Одинадцятиметровий удар для своєї команди "заробив" Ігор Курило, зупинивши футболіста Славутича не за правилами у штрафному. На жаль, не вдалося тернопільським "муніципалам" забити гол престижу. Наприкінці гри Семенець не реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

Що ж, перший млинець дебютанта професійного футболу був гливким. Але сподіваємося, що футболісти винесуть певний урок з цієї поразки та добре підготуються до наступної гри.

Славутич – ФК Тернопіль 3:0

Голи: Фабунмі 21, Таран 62, Гуд 73 пен.

Славутич: Крупниченко (Лєнчінков 79), Бриж (Лисоконь 50), Тарасенко (Грищук 73), О.Тарасенко, Кучеревський, Лобов, Гуд, Фабунмі, Сергійчук, Таран (Кобіков 69), Горкун (Дацюк51)

ФК Тернопіль: Данкович, Курило, Атласюк (Кондзьолка 68), Дубчак (Гаврилюк 59), Клекот, Чорний (Городовий 75), Богданов (Сороцький 62), Куріцький, Полянчук (Пастернак 82), Семенець, Трофімчук

Попередження: Сороцький

sports.te.ua, фото та відео - Про все (Черкаси)