ФК Тернопіль розбив Галичину (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 28 05 2012

Матч 4-го туру чемпіонату області з футболу між ФК Тернопіль та монастириською Галичиною завершився впевненою перемогою команди з обласного центру (3:0). Поєдинок відбувся 27 травня на Тернопільському міському стадіоні.

З місця в кар'єр — саме так можна охарактеризувати перші хвилини цього поєдинку. Суперники вже на старті обмінялися небезпечними моментами. У ФК Тернопіль головою пробивав Семенець, але воротар Галичини загрозу нейтралізував. Згодом потужно зі штрафного вистрілив захисник Ігор Курило та м’яч після його удару влучив у стінку. На добиванні Сергій Куріцький пробив над поперечиною. На це футболісти Галичини відповіли виходом сам-на-сам, проте голкіпер тернополян Іван Мельник завадив гравцю гостей нанести удару по воротах.

Перший м’яч у цьому поєдинку глядачі побачили на 30-ій хвилині. Не за правилами у штрафному майданчику гостей зіграли проти Семенця. А Сергій Атласюк потужним ударом реалізував вирок арбітра (1:0), хоча голкіпер суперників був близьким до того аби цей удар відбити.

Ще один гол побував у воротах Галичини згодом — його автором став Роман Гаврилюк. Але через зафіксований офсайд взяття воріт відмінили. Однак, це не завадило Гаврилюку вже за кілька хвилин забити "чистий" м'яч. Сергій Полянчук у штрафному гостей накрутив двох захисників та пробив у дальній кут — голкіпер в падінні вибив круглого на кутовий. Саме після розіграшу корнера точним ударом відмітився Роман Гаврилюк (2:0).

У другому таймі перевага ФК Тернополя теж була відверто помітною. Господарі поля чимало разів загрожували воротам опонентів, а тому Галичина міцно осіла у захисті. Дублем міг відзначатися Гаврилюк, але його удар воротар суперників парирував. За такого розвитку подій, логічним був і третій гол команди з обласного центру. Індивідуальну майстерність проявив Ігор Сороцький, який в оточенні двох захисників зумів в падінні проштовхнути м'яч у сітку (3:0).

Галичина огризнулася двома моментами. Так на 22-ій хвилині другого тайму футболіст гостей проривався на побачення з голкіпером, але захисник у підкаті вибив шкіряну сферу. А згодом монастириські футболісти не реалізували стовідсотковий момент. Гравець у біло-червоній формі опинився на самоті перед воротами, але м'яч з його ноги зрізався і полетів у зовсім непотрібному напрямку.

До завершення поєдинку команди ще кілька разів обмінялися моментами, але голів вболівальники більше не побачили. (3:0) — переконлива перемога підопічних Василя Івегеша.

ФК Тернопіль - Галичина (Монастириська) 3:0

Голи: Атласюк 30 пен., Гаврилюк 45, Сороцький 62

Огляд 4-го туру чемпіонату області з футболу у Північній та Південній зонах читайте на сайті Спорт Тернопільщини завтра!