Про нас
увійти | реєстрація

На футбольний чемпіонат Світу у Тернопіль приїдуть лише чотири команди

категорія: Футбол | дата: 23 05 2012 | переглядів: 1286
На футбольний чемпіонат Світу у Тернопіль приїдуть лише чотири команди

Чемпіонату світу з футболу серед команд українських діаспор таки відбудеться у Тернополі з 30 травня по 3 червня. На участь у турнірі офіційно підтвердили свою участь команди із чотирьох країн світу, хоч спочатку бажаючих було більше.

Загалом же міська рада відіслала запрошення більше десяти країнам, де є українська діаспора. Попередньо зголосилися вісім команд, але офіційне підтвердження прислали лише чотири. Це команди з Канади (Торонто), Естонії, Чехії та Придністров’я.

Організатори попіклувалася й про прибуття учасників і вже назначили відповідальних для кожної команди.

— Було видано розпорядження міського голови, щоб створити комітет, який буде розробляти усі аспекти прибуття, — розповідає начальник патронатного відділу міськради Володимир Кашицький. — Працівники міської ради закріплені за командами, для учасників буде організована екскурсія, а сьогодні уже вирішене питання з проживанням та харчуванням.

Команди з діаспори будуть грати на двох майданчиках — на стадіоні і на футбольному полі у гідропарку "Топільче". Також організатори запевняють, що хочуть цей чемпіонат зробити щорічним. Єдиною проблемою залишається кількість учасників, які повинні добиратися за власні кошти.

Джерело: Погляд

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook