Енергія - Нива. На останок — розгром (+ ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 27 05 2012

Фінальний акорд сезону 2011/12 для тернопільської Ниви видався на мінорній ноті — поразка у Новій Каховці з рахунком (4:0). Місцева Енергія, хоча й не переважала гостей тотально, але вдруге у своїй історії здолала Ниву з таким рахунком.

Підопічні Богдана Стронцицького нарешті завершили багатостраждальний сезон, який видався дуже неоднозначним для команди. Двічі за сезон кардинально мінявся склад, а проблема фінансування загалом була актуальною впродовж усього сезону. Взимку дійшло до можливого зникнення Ниви, але згодом все налагодилося і сподіваємося, що у наступному сезоні команда участь братиме.

Завершувати поточний чемпіонат нашим футболістам довелося виїзним матчем проти новокаховської Енергії, яку Нива у першому колі здолала з мінімальним рахунком (2:1). Однак, на перемогу у останньому турі, напевне, не розраховували навіть найпалкіші оптимісти, адже команди наразі суттєво відрізняються класом. Це і довели господарі, які чотири рази змушували Данковича діставати м’яча із сітки.

Стартові хвилини зустрічі пройшли під диктовку господарів, яким вдалося втілити свої старання у швидкий гол. Герой поєдинку Арсен Манасян свій перший гол провів на 9-ій хвилині, реалізувавши вихід сам-на-сам (1:0). Загалом Енергія виглядала свіжіше та впевненіше, хоча й Нива не була "хлопчиками для биття" і кілька моментів у першому таймі не реалізувала.

Але по перерві незначна перевага суперника втілилася у ще три забиті голи. Спочатку Манасян оформив дубль, скориставшись невпевненою грою оборони жовто-зелених (2:0). А наприкінці матчу захист Ниви двічі порушував правила у власному штрафному майданчику і рефері в обох випадках вказував на точку. Манасян там самим оформив хет-трик (3:0), а за дві хвилини з одинадцятиметрового відзначився Білоусов (4:0). Саме такий остаточний результат поєдинку у Новій Каховці, який для обох команд особливого значення не мав.

Черговий чемпіонат тернопільська Нива завершила на 12-му місці, набравши всього лиш 18 очок. Однак, не слід забувати, що через проблеми із боргами по ходу сезону з команди зняли ще 15 залікових балів.

Про підсумки та статистику виступів Ниви у чемпіонаті 2011/12 читайте на сайті Спорт Тернопільщини згодом.

Енергія - Нива 4:0

Голи: Манасян (9, 51, 86 пен.), Білоусов (88 пен.)

Енергія: Холоша (Касперович 79), Ленський (Кучеревський 18), Жоров, Дитятьєв, Гурін, Ничипорук, Цой (Дмитровський 89), Комягін, Риженко (Білоусов 61), Козаченко (Іванов 77), Манасян.

Нива: Данкович, Гринченко, Плішка, Гречка, Гринишин, Ільїн (Мдінарадзе 75), Османов (Городецький 75), Топчевський, Шонія (Отришко 30), Скакун, Гребінюк.

Попередження: Жоров 29, Комягін 45+2, Іванов 80, Гурін 87, Дитятьєв 90+1 - Гребінюк 11, Скакун 20, Османов 33, Гринишин 68, Ільїн 73.