Тернопільські біатлоністи вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат

категорія: Біатлон | дата: 22 12 2022

Спринтерською гонкою на 5 км з двома вогневими рубежами стартував чемпіонат України з біатлону серед юнаків і дівчат.

Такі змагання відбувались 15-20 грудня 2022 року в селі Яворів Львівської області, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ. Успішно виступили на чемпіонаті представники Тернопільщини, здобувши цілий ряд нагород різного гатунку.

Серед молодших юнаків у спринті на дистанції 6 км вихованець ТОДЮСШ з біатлону Тарас Тарасюк виборов срібну нагороду (тренери Василь Тарасюк, Людмила Сагайдак, Назарій Бурик). Також у цій гонці Максим Підручний (ДЮСШ "Олімп" Великоберезовицької ОТГ, тренери Михайло Кручовий, Ольга Підручна (Полещикова), Назарій Бурик) фінішував п’ятим, а Костянтин Марценюк (ДЮСШ з біатлону, тренер Ігор Починок) замкнув сімку кращих.

Наступного дня у спринті серед дівчат старшої вікової групи на дистанції 7 км Тетяна Тарасюк (ТОШВСМ) здобула перемогу, посівши перше місце, а її сестра Ірина Тарасюк (ТОШВСМ) була третьою. Тренери спортсменок Назар Бурик, Людмила Сагайдак.

В індивідуальній гонці тернополяни теж вибороли дві медалі - Тарас Тарасюк (ТОДЮСШ з біатлону) завоював "золото", а Підручний Максим (ДЮСШ "Олімп") – "бронзу".

В індивідуальній гонці серед старших дівчат Тетяна Тарасюк (ТОШВСМ) виборола ще одну золоту нагороду, а Ірина Тарасюк (ТОШВСМ) була четвертою.

Додамо, що Тарас Тарасюк навчається у Копичинецькому ліцеї №2, Максим Підручний є учнем Тернопільської ЗОШ №6, Тарасюк Ірина – студентка ЗУНУ, а Тетяна Тарасюк вчиться у фаховому коледжі економіки, права та  нформаційних технологій ЗУНУ.

Джерело: oblsport.te.ua