Про нас
увійти

Збірна України з біатлону розпочала підготовку до сезону без Дмитра Підручного

категорія: Біатлон | дата: 03 06 2022
Збірна України з біатлону розпочала підготовку до сезону без Дмитра Підручного

Капітан чоловічої команди досі не приєднався до інших спортсменів у Сянках.

Чоловіча збірна України з біатлону розпочала підготовку до змагального сезону 2022/2023 в місті Сянки, що на Львівщині.

Навчально-тренувальні збори національної команди триватимуть із 29 травня до 15 червня. Так, під керівництвом словацького спеціаліста Юрая Санітри вже працюють п'ять українських біатлоністів: Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Денис Насико і Тарас Лесюк.

При цьому раніше повідомлялось, що з командою тренуватиметься і її капітан Дмитро Підручний. Однак наразі він відсутній на базі в Сянках.

Чому Дмитро Підручний не готується до нового сезону разом зі збірною?

В інтерв'ю з Суспільне Спорт Юрай Санітра заявив, що замість шести спортсменів із ним наразі працює лише п'ять, адже Дмитро Підручний досі не приїхав до Сянок. Сам же Підручний продовжує нести службу в Національній гвардії України, що підтвердив і тренер збірної України:

"Наразі ж я маю практично п‘ятьох спортсменів: Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Денис Насико і Тарас Лесюк. Шкода, що не зміг звільнитися від виконання своїх обов‘язків капітан команди Дмитро Підручний. Сподіваюсь, що найближчими днями приймуть схвальне рішення щодо нього, аби й він міг готуватися".

За інформацією Суспільне Спорт, Підручний планував приєднатись до збірної України задля підготовки до прийдешнього змагального сезону, однак невідомо, коли саме це станеться. Наразі спортсмен має чинний контракт із Нацгвардією, а Міністерство молоді та спорту України намагається узгодити його звільнення з силової структури для відновлення тренувального процесу.

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook