Про нас
увійти

Україна - дев'ята в чоловічій естафеті на Олімпіаді-2022

категорія: Біатлон | дата: 15 02 2022
Україна - дев'ята в чоловічій естафеті на Олімпіаді-2022

11-й змагальний день на Олімпіаді-2022 розпочався для України з чоловічої естафети у біатлоні. На старт вийшли 21 збірна, у тому числі Україна, повідомляє Суспільне.

За день перед стартом естафети стало відомо, що початок гонки відбудеться на дві з половиною години раніше через прогнози синоптиків. Очікувалося, що біатлоністам доведеться проводити гонку в умовах наднизької температури менше -15 градусів.

Щодо складу України, то у ньому також відбулися зміни. Перший етап мав проходити Богдан Цимбал, а ось на останньому - лідер збірної України Дмитро Підручний.

Чоловіча естафета розпочалася для України неоднозначно. Богдан Цимбал на двох вогневих рубежах використав лише два додаткових патрони і виходив на останнє коло на другій позиції.

Проте на останньому колі Цимбал програв 40 секунд, що пояснив проблемами, пов'язаними з особливістю траси. І замість другої позиції опустився на дев'яту.

На другому етапі Артема Прими проблеми у збірній Україні продовжилися. Хоча на першій стрільбі біатлоніст повернув команду до боротьбі у групі, на "стійці" Прима пішов на коло штрафу, з якого вийшов з 2-хвилинним відставанням від лідерів.

Третій етап збірна України на чолі з Антоном Дудченком розпочала 12-ю. Біатлоніст повернув команду у топ-10 після першої стрільби, але у другій повторив долю Артема Прими, відправившись на одне коло штрафу. Тож, перед вирішальним четвертим етапом Україна йшла 11-ю.

Підручний повернув Україну у топ-10 завдяки колу штрафу у Швейцарії. І у кращому випадку міг би зачепити українську збірну за топ-8.

На останній стрільбі Підручний заробив ще два кола штрафу. Але навіть за таких умов зміг піднятися на дев'яте місце - Австрія також не закрила дві мішені на вогневому рубежі. І у підсумку її втримав.

Олімпійськими чемпіонами в естафеті стали норвежці. Завдяки двом колам штрафу від ОКР, які всю гонку йшли лідерами, Норвегія пішла з останнього вогневого рубежу першою та втримала "золото" у боротьбі з Францією.

Біатлон. Чоловіча естафета

1. Норвегія (1+7) 1:19:50.2

2. Франція (0+9) +27.4

3. ОКР (2+6) +45.3

4. Німеччина (1+9) +1:04.3

5. Швеція (1+13) +1:49.4

6. Італія (1+10) +1:56.3

...

9. Україна (4+12) +3:41.3

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook