Про нас
увійти

Олена Білосюк: "Морально важко було дивитися гонки в чотирьох стінах"

категорія: Біатлон | дата: 11 02 2022
Олена Білосюк: "Морально важко було дивитися гонки в чотирьох стінах"

До Олімпійського селища в Чжанзцзякоу з ізоляційного готелю повернулася біатлоністка Олена Білосюк.

НОК України вдалося поспілкуватися з чемпіонкою і свій перший коментар вона дала пресслужбі НОК України.

"Коли я вже знаходилася десь день четвертий на ізоляції і фізично себе відчувала добре, коли вже температура була позаду і могла я чимось займатися, то підняли питання разом з Національним олімпійським комітетом, щоб відкрили нам тренажерну кімнату з біговою доріжкою та велосипедом і вже була можливість хоч якось трішки рухатися. Звісно це не лижі, не гвинтівка і назвати це повноцінними тренуваннями точно не можу", - сказала спортсменка.

Через ізоляцію Олена пропустила перші змагання з біатлону. Для неї залишається можливість вийти лише на жіночу естафету. Це вирішуватиме тренерський склад України з біатлону.

"Мала можливість дивитися гонки. Вже в останні дні нам зробили доступ до олімпійської трансляції, але психологічно не могла дивитися, для мене це важко... Ти перебуваєш на Олімпійських іграх, але сидиш в чотирьох стінах і спостерігаєш як інші люди здобувають медалі, банально, виходять на старт. Для мене це було складно, тому не дивилася і максимально намагалася тримати при собі всі емоції і закритися від зовнішнього світу", - додала Білосюк.

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook