Про нас
увійти

Україна - 13-та в змішаній естафеті на Олімпіаді

категорія: Біатлон | дата: 05 02 2022 | переглядів: 1008
Україна - 13-та в змішаній естафеті на Олімпіаді

Змагання з біатлону на Олімпійських іграх розпочато! У Пекіні відбулася перша гонка Олімпіади-2022 - змішана естафета, участь у якій взяли 20 збірних.

У змішаній естафеті збірна України з біатлону готувалася до виступів у складі Юлії Джими, Олени Білосюк, Артема Прими та Дмитра Підручного. Проте після прибуття у Пекін Білосюк отримала позитивний тест на коронавірус, і тренерському штабу жіночої команди довелося вносити зміни у жіночий етап.

Заміною Білосюк бігти перший етап у змішаній естафеті мала Валентина Семеренко. Для неї цей виступ став п'ятим поспіль на Олімпійських іграх, і до нього вона підходила у статусі олімпійської чемпіонки у Сочі.

Етап Валентини Семеренко пройшов з трьома колами штрафу. Семеренко під час першої стрільби потрапила під сильний порив вітру, не закривши дві мішені з восьми пострілів та вийшла на передостанній 19-й позиції.

Після кола штрафу на другому вогневому рубежі Семеренко вийшла 20-ю з відставанням у 2:40 хвилини. А перед передачею естафети на другий етап Юлії Джими воно зросло майже до трьох з половиною хвилин.

Джима почала з того, що підняла Україну одразу на дві позиції. Лідерка збірної України закрила усі п'ять мішеней та піднялася на 18-е місце, скоротивши відставання до трьох хвилин.

На "стійці" Джима відпрацювала з двома додатковими патронами. Але завдяки хибам суперниць змогла піднятися у топ-15, скоротивши відставання до 2:26 хвилини. На передачі естафети українка відіграла ще одну позицію, піднявшись на 14-е місце. Ходом по дистанції Джима показала результат у топ-3, програвши 32 секунди найшвидшій - француженці Жюлії Сімон.

Артем Прима втримався від кола штрафу на першій стрільбі. Але втратив позицію та збільшив відставання від лідерів до 3:15 хвилини. Однак уже на "стійці" повернув втрачене та підняв Україну на 13-е місце, скоротивши відставання майже на хвилину.

На передачі естафети Дмитру Підручному Прима програв 18 секунд. Але випередив представника Естонії, піднявши Україну на 12-у позицію.

Але Підручний не впорався зі стрільбою, заробивши коло штрафу вже на першому вогневому рубежі. Після нього Україна опустилася на 13-е місце і могла боротися лише за потрапляння у топ-12.

У підсумку Україна фінішувала 13-ю. Підручний відстріляв чисто "стійку", але пропустив уперед представника Чехії Міхала Крчмажа.

А ось боротьбу за олімпійське "золото" виграв Йоганнес Бьо. На фініші норвежець випередив Францію та представника ОКР, який лідирував після останньої стрільби.

Олімпіада-2022. Пекін: змішана естафета. Результат

1. Норвегія (3+13) 1:06:45.6

2. Франція (3+11) +0.9

3. ОКР (1+13) +1.5

4. Швеція (0+13) +41.0

5. Німеччина (2+18) +1:05.5

6. Білорусь (2+14) +1:14.6

...

13. Україна (4+15) +3:36.1

Джерело: Суспільне

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин