Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Завдання як завжди – мітко стріляти і швидко бігти"

категорія: Біатлон | дата: 24 01 2022 | переглядів: 876
Дмитро Підручний: "Завдання як завжди – мітко стріляти і швидко бігти"

Дмитро Підручний – єдиний біатлоніст в українській команді, який виступав на звичному для себе другому етапі естафетної гонки. Після свого фінішу спортсмен поділився враженнями від старту.

- Не вийшло зробити все, що хотів. На лежці допустив два промахи, але намагався швидко стріляти, до того ж змінювався вітер, довелося крутити поправку туди-сюди. Трішки не допрацював – зробив помилку з поправками, але добре, що двома додатковими патронами швидко закрив. На трасі почував себе непогано: на другому колі довелося наздоганяти групу, старався зменшити відставання. Через це трішки не вистачило сил на останнє коло, щоб скоротити невеликий часовий проміжок до цієї ж групи. Але гонка вийшла досить непоганою. Ще подивлюсь на аналіз, і будемо продовжувати працювати далі.

Завдання як завжди – мітко стріляти і швидко бігти, інших задач у мене ніколи немає (сміється). Сьогодні старалися реалізувати те, що потрібно буде виконувати на Олімпійських Іграх – там буде схожа висота і рельєф такого ж типу. Тому сьогоднішня гонка – міні-репетиція. Загалом, вдалося виконати те, що було задумано.

Це вперше, коли ми їдемо на змагання не знаючи траси. Але всі плюс-мінус в однакових умовах. У нас буде трішки більше ніж тиждень, щоб акліматизуватися і вивчити трасу.

Ми завжди відчуваємо та чуємо підтримку наших уболівальників та рідних через соціальні мережі, завдяки журналістам, через екрани телевізора. Останні роки ми вже звикли, що на трибунах нікого немає, але з великим нетерпінням чекаємо на той момент, коли фанати повернуться і на трибуни, і на трасу, тому що з такою підтримкою завжди краще працюється.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин