Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Габарит на вісім годин не закрився"

категорія: Біатлон | дата: 14 01 2021 | переглядів: 690
Дмитро Підручний: "Габарит на вісім годин не закрився"

Український біатлоніст Дмитро Підручний у спринтерській гонці з одним промахом у пасиві фінішував сьомим, продемонструвавши свій другий найкращий результат у цьому сезоні. Про  старт спортсмен розповів в коментарі спеціально для сайту biathlon.com.ua.

- Діма, чудова швидкість протягом всієї гонки і фантастичне останнє коло у твоєму виконанні. На скільки важко тобі далося сьогоднішня дистанція?

- Справді, сьогодні була чудова швидкість. Дуже класно їхали лижі. Зараз я у чудовій формі. Перше коло я їхав сам, через це і більший програш на дистанції. Хоча, зазвичай, його я стараюся почати із невеликим запасом для того, щоб на наступних колах можна було б викластися краще. На другому колі, в деякій мірі, пощастило, адже все коло їхав разом із Понсілуомою. Ми гарно попрацювали у тандемі: частину кола я їхав попереду, а частину він. Мені комфортно було з ним триматися на колі, показав непоганий час. А на останньому колі видав максимум, але тут також попалися гарні спаринг партнери (посміхається). Попереду мене їхала група спортсменів, яких я хотів наздогнати. Це було моєю цілю. Потім їхав Філіпп Хорн, який їхав перше або друге коло, на якому також показав досить хорошу швидкість, тому частину дистанції я за ним протримався. Це дало змогу відпочити на спусках, оскільки їхав за ним у спині, а на деяких підйомах потриматися за ним і не відпускати. Вже ближче до фінішу обійшов його. Коло далося важко, але з огляду на те, що я в хорошій формі, то  задоволений тим, що вдалося потерпіти і показати гарний результат.

Чи заважав сьогодні вітер на стрільбі?

- Була дуже важка пристрілка, тому що вітер весь час змінював свій напрямок: дув то праворуч, то ліворуч, то взагалі в обличчя. Стрільба була важкою. Не всім на лежці пощастило попасти в стабільний вітер, але мені повезло у тому плані, що він дув з однієї сторони. Я старався швидко відстрілятися поки він не змінився. На стрільбі стоячи вітер вже більше вдавався в знаки, але промах більше мій. Занадто акуратно підійшов до першого пострілу, треба було раніше починати стріляти, адже коли я натиснув – мушка пішла з мішені і габарит на вісім годин не закрився. 7- Один промах залишив тебе без медалі. Тебе це засмутило чи, навпаки, додало спортивної злості перед мас-стартом?

- Звичайно що я розстроївся, але радий, що вдалося показати високий результат: сьоме місце у такій компанії і в такій щільній боротьбі, де все визначалося в секундах, - хороший результат. Особливо я стараюсь не задумуватися над тим, що ось, могла бути медаль. Назад вже нічого не зміниш (посміхається). Радію сьомому місцю, тим більше, що це сьоме місце з одним промахом.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook