Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "Зараз думаємо, як усунути проблему зі спиною"

категорія: Біатлон | дата: 15 07 2020 | переглядів: 131
Дмитро Підручний: "Зараз думаємо, як усунути проблему зі спиною"

Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів, над чим працює в міжсезоння.

- Чого б ви хотіли досягти в майбутньому сезоні в разі, якщо ніщо не завадить його проведення?

- На конкретний результат не націлююся ніколи. Ось зараз, у міжсезоння намагаюся усунути типові технічні недоліки, швидкість стрільби. Зрозуміло, що працюємо ми для того, щоб отримувати медалі. Але щоб їх отримати, треба довести всі компоненти, з яких складається біатлон, до того, щоб вони були максимально ефективними.

Зараз думаємо з тренерами, фізіотерапевтами і лікарем, як усунути проблему зі спиною. Раніше вона у мене боліла постійно. А в минулому сезоні - тільки під час високогірних етапів. Або де був не дуже зручний рельєф траси. Треба попрацювати, щоб в наступному році міг комфортно виступати і в горах.

Є у мене проблеми з технікою пересування на лижах. Це не критичний недолік, але працювати варто. Крім того, хочу покращити швидкість стрільби. Так, я і так один з найшвидших стрільців сучасного біатлону, але мої нинішні показники - не межа.

Можна зменшити інтервал між підготовкою і першим пострілом. Наприклад, під час естафети в Нове-Мєсто моя скорострільність в порівнянні з німцем Бенедиктом Доллем була приблизно на 10 секунд краще. За умови, що на стійці ми стріляли однаково, використавши по одному додатковому патрону.

А відіграти 10 секунд на трасі важко. Переконаний, що стрілянину поліпшити легше, ніж швидкість ходу. Це задумка Юрая Санітри. Над скорострільністю працює вся команда. Не у всіх виходить, але все до цього прагнемо, - сказав Підручний.

 

Джерело: glavcom.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: