Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Будемо виправляти помилки"

категорія: Біатлон | дата: 27 02 2020
Дмитро Підручний: "Будемо виправляти помилки"

Дмитро Підручний зміг завоювати бронзову медаль Чемпіонату Європи в новій для нього гонці - суперспринті. Як себе почував при цьому український біатлоніст, розповів в інтерв'ю  biathlon.com.ua.

– Дмитро, я тебе вітаю, перш за все, з третім місцем. Хоча могло бути, звичайно, і перше. Чого не вистачило?

– Трохи не вистачило на стрільбі ... Цей один запасний патрон і ще це одне прикре коло штрафу - трохи поспішив, можна було цю мішень добити запасним патроном, але поквапився і заробив це штрафне коло. Але радий, що поборовся на останньому колі з французом і нав'язав боротьбу першому-другому місцю.

–Сьогодні погода нормальна, вітру, взагалі-то, немає. Це твоя все-таки помилка чи все ж траса і її складність і це вплинуло?

– Підхід до стрільбища тут робочий, легкий навіть, я сказав би. Перша частина траси складна дуже - підйом дуже крутий. А те, що стрільба така, що багато настріляли на коло штрафу, думаю, це більше пов'язано з форматом гонки, що вона дуже динамічна і швидка, і всі хочуть швидше відстрілятися і побігти на трасу. Як результат, багато припускаються помилок.

– Тобі вистачило часу трохи відпочити після чемпіонату світу?

– Не зовсім. Нелегкий переліт відразу після мас-старту: буквально зібралися і через 2 години після фінішу вже їхали в аеропорт. Летіли сюди майже добу, точніше, майже цілий день в дорозі. І вчора дуже важко було на пристрілюванні, і сьогодні теж дуже нелегко біглося. Відчувається, що це вже четвертий старт за тиждень. Плюс ці останні старти були в горах. Накопичилася вже втома. Сподіваюся, що тут ще один-два старти пробіжу і буду відпочивати, готуватися до наступних стартів Кубка світу, щоб добре закінчити сезон.

– Було видно, що ти готовий на чемпіонаті світу досить добре. Чого не вистачило? Може, ось цього горезвісного везіння чи помилки якісь все ж?

– І везіння, може, трохи не вистачило, і, звичайно ж, були помилки, які раніше не допускав. Особливо в стрільбі стоячи останнім часом невпевненість відчуваю і хотілося б, звичайно, зараз поліпшити, виправити помилки, які допускаю. Ну, і плюс на чемпіонаті світу були проблеми з висотою. Але це у мене щороку в Антхольці таке. Я їхав в Антхольц і розумів, що будуть ці проблеми зі спиною, але не думав, що будуть настільки серйозні, і що спина так сильно буде мені заважати в гонках. Ще одну-дві гонки вона трохи потерпіла, на спринті на останньому колі трохи вже почала боліти, а інші гонки всі були такі важкі, в плані того, що дуже боліла спина.

– Тепер всі вболівальники, коли біжиш, думають про твою спину і реально за тебе переживають, тому що це серйозна проблема, особливо для такого виду спорту. Що ти думаєш робити з цим? Є якісь плани, як лікувати спину? Що робити, щоб вона тебе хоча б на таких найбільших стартах не турбувала?

– Вона мене турбує, в основному, в горах. В Антхольці, де важкий рельєф траси, так як там багато дуже рівнини і ніде нормально відпочити, спина в горах відчуває брак кисню і в першу чергу починає боліти. Я щороку працюю над цим, щоб виправити це. У минулому році майже не було цих проблем, так, окремі винятки були і саме тільки в Антхольці вона мене в минулому році турбувала. В цьому році в Остерсунді теж боліла, але там були більше проблеми через те, що я трохи застудився в машині під час переїзду.

– А потім ще в Поклюці.

– Так, в Поклюці, на висоті вона у мене весь час болить. Ми працюємо над цим. Вже розмовляв з президентом федерації нашої, він обіцяв допомогти навесні з обстеженням, з хорошими лікарями. Будемо виправляти ці помилки. Я думаю, причина, чому вона ще сильно так болить - треба, можливо, виправити техніку самого бігу на лижах. Сподіваємося, що за наступний рік підготовки вийдемо на новий рівень за цим показником і спина так боліти не буде.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook