Підручний втратив медаль у спринті чемпіонату світу

категорія: Біатлон | дата: 15 02 2020

Сьогодні, 15 лютого, у третій змагальний день чемпіонату світу з біатлону 2020 відбулась чоловіча спринтерська гонка.

Україну у гонці представляли - Сергій Семенов, Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Виграв гонку росіянин Олександр Логінов, росіянин закрив усі десять мішеней і випередив на фініші на шість з половиною секунд француза Кентена Фійона-Майє. Третім став ще один представник Франції Мартен Фуркад.

Шанси поборотися за нагороди мав Дмитро Підручний, українець прийшов на другий вогневий рубіж лідером, маючи помітну перевагу над суперниками. Однак Підручний не закрив останньої мішені, а потім ще й впав на виході з килимка. У підсумку українець посів десяте місце.