Про нас
увійти | реєстрація

Меркушина: "Бігти з Дімою - завжди для мене велика відповідальність"

категорія: Біатлон | дата: 25 01 2020 | переглядів: 130
Меркушина: "Бігти з Дімою - завжди для мене велика відповідальність"

Анастасія Меркушина прокоментувала п’яте місце збірної України в змішаній естафеті на етапі Кубка світу в Поклюці.

"Почувалася класно - я зловила такий класний пульс, розігналася і впевнено підійшла до вогневого. А там вже бачу, що не закриваю мішені і не розумію чому. По фінішу мені вже сказали, що поправка мала бути 2 вверх. Не знаю, чому збилося так сильно, порівняно з пристрілкою. Можливо, через сонце, а може, це я працювала на четвертій установці, а в гонці прийшла на другу. Потім вже побачила, що є якась різниця. Зробила 2 вверх і все було добре.

Кажу, почувалася класно! Вчора пробігла індивідуалку, розігналася, розійшлася, відчувала такий драйв, емоції були на підйомі, ходом працювалося класно, а от стрільба.. Чомусь постріли були нижче, ніж треба. На другій стрільбі з поправкою закрила вже всі п'ять.

Бігти з Дімою - завжди для мене велика відповідальність. Сьогодні хотілося реабілітуватися за помилки в Остерсунді, але чомусь знову не вийшло. Не розумію, що зі мною стається. Це якось неправильно. Можливо, на мене десь діє, коли постійно кажуть, що ця естафета твоя відбіркова, і тут маєш відібратися. Не знаю.. Ну я не можу відбиратися на естафетах! Це додаткове навантаження і мені було, дійсно, важко психологічно церез це. Тут дуже багато вболівальників, дякую, що кричали та підтримували, але якось реально було дуже важко. Звичайно, я не пов'язую невдачі саме з цим, але це теж один із факторів."

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: