Про нас
увійти | реєстрація

Олена Підгрушна: "Я цього сезону можу боротися: є сили, є можливості"

категорія: Біатлон | дата: 12 01 2020 | переглядів: 320
 Олена Підгрушна: "Я цього сезону можу боротися: є сили, є можливості"

Олена Підгрушна, яка була єдиною представницею України в жіночому мас-старті Оберхофу поділилась враженнями від гонки.

- Етап завершено. Як самопочуття?

- Є крепатура та втома після естафети. Це є і це нормально. Але в цілому стан хороший. На підйомах я трималася зі спортсменками. Жодних проблем не було. А ось на спусках вони від мене всі втікали. 

- Тобто була проблема з лижами?

- Зараз будемо спілкуватися з сервісом. Можливо, сьогодні просто лижі такі. Я вже підходила до Fischer, просила, щоб якось вони вирішили це питання зі мною. Тому що я цього сезону можу боротися: є сили, є можливості. І стрільба досить непогана. Сьогодні це, звичайно, не видно при таких погодних умовах (сміється). Але все рівно - є можливість. А коли немає хороших лиж, то це складно зробити.

- Шість промахів - можна було б вважати, що це забагато, але враховуючи, як стріляли інші… Як ти вважаєш, чи можна було б деяких з них уникнути чи вітрова обстановка цього не дозволяла?

- Напевно, можна було уникнути. Але, знов таки, ти підлаштовуєшся під вітер. Коли йде порив, я не можу передбачити, що він зараз ось прям буде. Я працюю в темпі, в певному ритмі, підлаштовуючись. Але все одно десь щось вилітало там. На лежці в мене один габаритик не пройшов. На стійці - не знаю. Останній постріл я відклала, але почали тремтіти ноги, і я не змогла вже влучити. Звичайно, шкода, хотілося останній закрити. У принципі, кожен рубіж хотілося б відпрацювати на нуль. Намагалася, старалася, і поправки робила, на винос стріляла. На рубежі складно було сьогодні й доводилось багато працювати.

- Це твоє 18-те місце у сьогоднішньому мас-старті загалом співпадає з місцем у загальному заліку Кубка світу. Чи влаштовує тебе, принаймні на даний момент, такий результат чи очікувала більшого від себе?

- Взагалі то я чогось конкретного не очікувала. Хочеш завжди якнайвище місце зайняти і показати якнайкращий результат. Але не все і не завжди виходить. 

- Маємо те, що маємо? )

- Так. Завжди є, над чим працювати. 

- З якими відчуттями відправляєшся до Рупольдингу? 

- Поки що ні з якими. Тому що треба відійти від гонок, відновитися і тоді вже готуватися до наступних стартів.

Джерело: biathlon.com.ua

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook