Про нас
увійти | реєстрація

Дмитру Підручному вручено нагрудний знак "Почесний громадянин Тернопільської області"

категорія: Біатлон | дата: 27 12 2019 | переглядів: 502
Дмитру Підручному вручено нагрудний знак "Почесний громадянин Тернопільської області"

Уславлений тернопільський біатлоніст, капітан чоловічої національної збірної з біатлону, представник Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, чемпіон світу, заслужений майстер спорту України Дмитро Підручний отримав нагрудний знак "Почесний громадянин Тернопільської області", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Відзнаку чемпіону, відповідне посвідчення, а також одноразову грошову винагороду у розмірі десяти мінімальних заробітних плат вручив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Очільник області подякував спортсменові від усього краю за високі досягнення, виявлену силу волі та наполегливість.

Нагадаємо, що звання "Почесний громадянин Тернопільської області" Дмитру Підручному було присвоєно обласною радою з ініціативи директора Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Олега Любінського за підтримки постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, за сприяння голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука. Таким чином було відзначено визначні досягнення нашого земляка у спорті і значний вклад у популяризацію біатлону серед молоді.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: