Про нас
увійти | реєстрація

Тернополяни стартують на другому етапі Кубка IBU

категорія: Біатлон | дата: 12 12 2019 | переглядів: 241
Тернополяни стартують на другому етапі Кубка IBU

Сьогодні, 12 грудня, в італійському Ріднау-валь-Ріданна суперспринтом у жінок та чоловіків стартує другий етап Кубка IBU.

Так, серед жінок Тернопільщину представлятиме Анастасія Меркушина, яка розпочне гонку під двадцять п’ятим номером.  Окрім неї, за українську команду виступлять Надія Бєлкіна, в якої 1-й номер,  Анна Кривонос – 32-й,  Катерина Бех – 57-й, Юлія Журавок – 58-й та Ольга Абрамова в якої 89 – й номер.

Кваліфікація розпочнеться о 11:30.

Фінал: 16:00

В чоловічому суперспринкті тренерський штаб збірної України виставив двох тернополян - Віталія Труша, який розпочне гонку під четвертим номером та Руслана Бригадира, який вийде на трасу останнім з українців під сто одинадцятим номером. Також на цій гонці виступлять такі українці: Тарас Лесюк в якого 29-й номер, Богдан Цимбал – 41-й, Андрій Доценко – 52-й та Сергій Семенов в якого 107-й номер.

Кваліфікація розпочнеться о 13:30.

Фінал: 16:30

ПРАВИЛА СУПЕР-СПРИНТУ

Гонка складається з кваліфікації та фіналу. У кваліфікації стартують роздільно з різницею в 15 секунд, дистанція 3 км з двома вогневими рубежами. На кожній стрільбі у спортсмена 1 запасний патрон. Якщо після 6-х пострілів залишилися незакриті мішені, то спортсмен біжить штрафне коло 75 метрів.

У фіналі беруть участь 30 кращих за підсумками кваліфікації. І чоловіки, і жінки біжать мас-старт: п'ять кіл по 1000 метрів з чотирма вогневими рубежами.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: