Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Складно сказати, що в Україні жіночий біатлон успішніше чоловічого"

категорія: Біатлон | дата: 10 01 2019
Дмитро Підручний: "Складно сказати, що в Україні жіночий біатлон успішніше чоловічого"

Український біатлоніст Дмитро Підручнийне вважає український жіночий біатлон сильніше чоловічого.

- Чому в українському біатлоні у жінок результати краще, ніж у чоловіків?

- Це таке суб'єктивна думка. По-перше, в останні роки у жінок менша конкуренція, хоча в цьому році вона трохи збільшилася. Результати стали щільніше, і відразу ж боротьба за високі місця в жіночому біатлоні стало складніше.

Я б не сказав, що жіночий біатлон настільки успішніше в ці роки, ніж чоловічий. Якщо згадати 2016 рік, то у Сергія Семенова була медаль чемпіонату світу, а у жінок не було й близько медалі, навіть таких результатів, які могли б бути близько до медалі. Сказати, що жіночий біатлон настільки успішніше - складно.

Якщо взяти за швидкістю на лижні, то ми програємо так само, як і наші лідери в жіночої збірної. Але просто через те, що у нас конкуренція більше, то я 35-й ходом, а з таким же програшем хтось із наших дівчат буде 15-й. Ось в чому різниця.

Є деякі країни, у яких немає такої сильної жіночої команди, а чоловіча команда є практично у кожної країни. Якщо взяти перші десять команд у чоловіків, то у жінок деяких з цих команд просто немає. Взяти тих же австрійців: у чоловіків дуже сильна команда, а у жінок одна-дві дівчини, які показують більш-менш хороший результат, - сказав Підручний.

Джерело: ua.tribuna.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook