Меркушина і Підгрушна не вдало провели персьют

категорія: Біатлон | дата: 23 12 2018

22 грудня, на третьому етапі Кубку світу з біатлону в Нове Место відбулася жіноча гонка переслідування.

Анастасія Меркушина з трьому штрафними колама відкотилась з 13-е місця на 22-е. А от Олена Підгрушна, допустивши сім промахів в трьох перших вогневих рубежах вирішила зійти з дистанції зберігши сили до маст-старту.

Кращою серед українок була Валя Семеренко, яка з одним колом штрафу в пасиві фінішувала сьомою.

Перемогу в персьюті здобула норвежка Ройселад, яка виграла на фініші у італійки Доротеї Вірер. Бронзу завоювала шведка Ханна Еберг.