Андрій Андріїшин здобув два "золота" і "бронзу" чемпіонату України з лижних перегонів

категорія: Біатлон | дата: 01 03 2018

Команди Львівської, Київської, Сумської, Чернігівська, Тернопільської областей та міста Києва стали учасниками чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху.

Відбувались такі змагання у селі Яворів, що на Львівщині. Від Тернопільського центру та ДЮСШІ "Інваспорт" виступав Заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин. На дистанціях гонка класичним стилем (10 км) та спринт вільним стилем (пролог) (1200 м) наш земляк завоював золоті нагороди, а у гонці вільним стилем 15 км (мас-старт) виборов  бронзову медаль. Тренує спортсмена заслужений працівник з фізичної культури і спорту, заслужений тренер України Віктор Федорчак.