Підручний в складі збірної України провів змішану естафету в Пхенчхані

категорія: Біатлон | дата: 21 02 2018

У вівторок, 20 лютого, в біатлонній програмі Олімпійських ігор-2018 відбулася змішана естафета., яка відкриває командні змагання в Пхенчхані.

Українська команда в складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Дмитра Підручного і Артема Прими показала сьомий час в гонці, який є найкращим результатом нашої команди на цих Олімпійських іграх.
Перший етап бігла Ірина Вавринець. Українська біатлоністка виходила на останнє коло четвертою, однак не висока швидкість на дистанції призвело до того, що вона передала естафету Юлії Джимі 10-ю, проте відставання від лідерів була лише 34 секунди.

Джима використавши один додатковий патрон прийшла до передачі естафети шостою, проте збільшила відрив від лідера гонки Лаури Дальмаєр до хвилин.

На третьому етапі нашу команду представляв представник Тернопільщини – Дмитро Підручний. Діма показав не погану фізичну форму, не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, використавши по одному додатковому патроні, естафету фінішеру – Артему Примі від передав на шостій позиції. Проте нажаль найшвидший біатлоніст збірної на цих змаганнях програв одну позицію і прийшов на фініш сьомим.