Про нас
увійти

У Тернополі стартували турніри з стрітболу!

категорія: Баскетбол | дата: 13 10 2015
У Тернополі стартували турніри з стрітболу!

Для любителів баскетболу та стрітболу Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення  спільно з Тернопільським обласним відділенням  Національного Олімпійського комітету України організували  турнір зі стрітболу серед юнаків 10-12 років за програмою "Дворові Олімпійські ігри".

Перше змагання відбулось 9 жовтня 2015 року на універсальному спортивному майданчику на Вербицького, 6.

— Нехай переможуть сильніші!, — побажав учасникам запрошений гість та суддя, Андрій Демедась, вчитель фізкультури ТЗОШ №17.

Юнаки продемонстрували гарну підготовку та волю до перемоги. У результаті напруженої боротьби переможцем турніру стала команда Канада street, друге місце виборола команда Будівельник, третє місце — Кіборги.

Команди-переможці були нагороджені грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та цінним призами від постійного партнера ТМ "Ласунка" (ліхтарики, зошити, розклади уроків) .

Кращими гравцями стали: Курпіта Павло, Медвідь Арсен, Шпільов Павло, Бронецький Віталій, Король Віталій (Канада street).

Любиш  проводити вільний час активно, відпочиваючи на спортивному майданчику? Тобі 10-12 років і ти граєш у баскетбол або стрітбол? Приходь на універсальні спортивні майданчики і візьми участь у турнірах зі стрітболу:

20.10 — бульвар Д.Галицького, 28;

30.10 — вулиця Пилипа Орлика, 10.

Для справки. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Склад — 5 гравців (3 польових та 2 запасних). Гра  проходить "на одне кільце", при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце мусить вивести його за трьох-очкову лінію. Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0.

Телефон для довідок: 51-16-35.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook