Про нас
увійти

Юнацький баскетбольний турнір виграли школярі з Чортківського району

категорія: Баскетбол | дата: 20 03 2015
Юнацький баскетбольний турнір виграли школярі з Чортківського району

14 березня відбувся фінальний юнацький баскетбольний турнір серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів, що входить до програми XІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини.

У ньому взяли участь шість команд, які були відібрані у зональних підгрупах. Зустрічі проходили у спортзалах ЗОШ №19 та №20 міста Тернополя.

Команди спочатку було розподілено на дві підгрупи, серед яких за коловою системою визначились лідери, а потім, за системою стикових зустрічей, — команди, які завоювали 1-2 місце, 3-4 місце та 5-6 місця.

За звання переможців змагались представники Чортківського та Підгаєцького районів. У грі за перше місце в напруженій боротьбі школярі з Чортківщини (тренер Пиняк Б.М.) здолали підгаєцьких суперників (тренер Дяків І.С.) з рахунком 24:15 і вибороли "золото". Відповідно, команда Підгаєцького району отримала срібні медалі чемпіонату.

У грі за 3-4 місця зустрічались команди Шумського та Збаразького районів. Перемогу в ній здобули шумські баскетболісти з рахунком 33:10, які й стали бронзовими призерами змагань (тренер спортсменів Швець І.Г.), а збаражчани — були четвертими.

П’яте місце посіла команда Бережанського району, шосте місце — у школярів Гусятинського району.

Організаційний комітет XІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини відзначив хороший рівень підготовки переможців та призерів. Чемпіони отримали пам’ятний кубок, усі призери були нагороджені медалями та грамотами.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook