Про нас
увійти

Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат виграла команда з Гусятина

категорія: Баскетбол | дата: 17 03 2015
Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат виграла команда з Гусятина

56 юних спортсменок, які змагались у п'яти командах, стали учасницями чемпіонату області з баскетболу серед дівчат 2001/02 років народження. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Захід проходив у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ. Спортсменки представили дитячо-юнацькі спортивні школи з Гусятина, Зборова, Чорткова, Збаража та Тернополя. Турнір проведено за коловою системою.

Переможницею чемпіонату стала команда Гусятина, яка не поступилася жодній із суперниць. Тренує баскетболісток Ольга Вільк.

Команда Зборова, яка програла лише гусятинським дівчатам з рахунком 23:15, але перемогла всіх інших, здобула срібні нагороди. Тренер команди — Василь Базан.

Третьою у турнірній таблиці була команда Чортківської ДЮСШ (тренер Василь Зубчик), у якої дві перемоги над суперницями зі Збаража та Тернополя. Збаражчанки подолали молоду команду з обласного центру з рахунком 20:12 і у підсумку посіли четверте місце. Тренує дівчат Олександр Лобас.

Тернопільську команду представляли спортсменки із КДЮСШ №1 — вихованки тренера Тетяни Кучер, на рік молодші за своїх суперниць, і хоча перемог не здобули, проте отримали необхідний змагальний досвід для подальшого вдосконалення майстерності.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook