БК Універ поступився команді Миколаєва, але переміг одеситок
категорія: Баскетбол | дата: 25 02 2015
![БК Універ поступився команді Миколаєва, але переміг одеситок](http://sports.te.ua/upload/news/de85936bd939773c5348ce11d3e9c40f54ed8cf0c49d9.jpg)
21 та 23 лютого баскетбольний клуб Універ провів два домашні поєдинки у рамках жіночої ліги. Нагадаємо, що підопічні Дмитра Третьяка борються за 7-14 місця.
У першому поєдинку Універ приймав СДЮШОР№4-Миколаїв і поступився 64:87. А згодом у матчі проти одеського ОНМУ-ВІМАР тернополянки здобули перемогу — 78:75.
sports.te.ua