БК Тернопіль двічі програв у Луцьку

категорія: Баскетбол | дата: 19 02 2012

Цими вихідними баскетбольний клуб Тернопіль на виїзді провів матч 10-го туру Вищої ліги. У Луцьку наша команда протистояла одному із лідерів — Волиньбаскету.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 10-ий тур.

18 лютого. Волиньбаскет (Луцьк) - Тернопіль 87:51 (28:13, 26:12, 17:15, 16:11)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (13 очок), Сергій Телешко (7 підбирань), Віталій Жорняк (3 результативні передачі).

19 лютого. Волиньбаскет (Луцьк) - Тернопіль 97:64 (30:13, 26:21, 23:15, 18:15)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (17 очок), Сергій Телешко (12 підбирань), Артем Дяченко (3 результативні передачі).

Вояж до другої команди чемпіонату не передбачав для Тернополя успішного результату. Наша команда знаходиться у затяжній програшній серії, а тому ніхто не очікував перемоги над лідером. Матчі проти Волиньбаскету це лише підтвердили. Досвідчені лучани не дозволили підопічним Білоуса виграти хоча б одну чверть.

Минулого року у Тернополі перемогу теж відсвяткували луцькі баскетболісти. Свою величезну перевагу вони довели і вдома. У перший ігровий день боротьби не вийшло зовсім. Ще у першій чверті луцька команда здобула собі комфортну перевагу у рахунку (28:13), а до перерви збільшила відрив (26:12). Останні дві чверті пройшли доволі спокійно. Волиньбаскет, зробивши своє діло, без напруження довів матч до перемоги. У Тернополя на високому рівні відіграли Дяченко та Телешко, які протягом цього сезону стабільно йдуть у лідерах команди.

Дива не сталося наступного дня. У першій чверті Волиньбаскет буквально знищив Тернопіль (30:13). На рівних пройшла друга чверть, яка завершилася лише 5-ти очковою перевагою господарів паркету. Наступні десятихвилинки теж принесли перемоги лучанам. А Тернопіль "завоював" свою 22-гу поразку поспіль.