БК Універ двічі розібрався із командою Миколаєва (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Баскетбол | дата: 14 02 2012

Поєдинками проти миколаївської команди, підопічні Дмитра Третьяка розпочали другий етап у Першій лізі. За підсумками першого етапу тернопільські баскетболістки посіли четверте місце у групі і тепер боротимуться за 7-14 місця.

Баскетбол. Перша ліга (жінки), другий етап

12 лютого. Універ - СДЮШОР-4 (Миколаїв) - 73:54 (10:18, 21:12, 18:5, 24:19)

13 лютого. Універ - СДЮШОР-4 (Миколаїв) - 63:45 (12:14, 14:10, 19:9, 18:12)

Жіноча баскетбольна команда економічного університету вдало стартувала у другому етапі Першої ліги. Першим суперником БК Універ виступив миколаївський колектив — СДЮШОР-4. Вже у першій грі наші баскетболістки довели, що цього року спробують зачіпитися за найвище можливе сьоме місце.

Перша гра розпочалася не надто вдало для господарок і у першій чверті перемогу відсвяткували миколаївські спортсменки (10:18). Але ще до великої перерви Універ становище на паркеті вирівняв та вийшов вперед (31:30), а вже після відпочинку тернополянки повністю взяли гру під свій контроль, вигравши (49:35). У заключній десятихвилинці на майданчику точилася рівна боротьба, але миколаївцям таки не вдалося перекидати господарок (73:54).

Початок другої гри теж виграли баскетболістки СДЮШОР-4, які випереджали суперниць на 2 очки (12:14), але знову ж таки надалі ініціативою заволоділи підопічні Третьяка, які зрівняли рахунок (16:16) та скористалися можливістю випередити гостей. На велику перерву команди вирушили за двоочкової переваги Універу (26:24). Не допомогли миколаївській команді й емоційні підказки власного тренера, який часто зривався з місця і кричав на своїх підопічних — третю чверть вони теж програли (45:33).

У нашій команді слід відзначити Алісу Степанкевич, яка виконала кілька вдалих кидків з-за дуги, а також Аллу Журенко та Ірину Доровську, які зробили найбільший вклад у перемогу. Але не обійшлося і без неприємної ситуації. Наприкінці поєдинку травму коліна отримала наша баскетболістка, яка зійшлася у боротьбі з суперницею. Гру продовжити вона не зуміла, але її партнерки довели справу до успішного кінця (63:45).