Універ програв у Рівному

категорія: Баскетбол | дата: 24 01 2012

21-22 січня БК Універ взяв участь у черговому турі Першої ліги з баскетболу. На жаль, вояж до сусіднього обласного центру для тернополянок був не надто вдалим.

Баскетбол. Жіноча Перша ліга (група А)

21 січня. Сузір'я (Рівне) - Універ 81:60 (5:21, 40:41, 58:53, 81:60)

22 січня. Сузір'я (Рівне) - Універ 63:56 (17:16, 26:29, 41:45, 63:56)

Перша гра у Рівному запам’яталася перш за все втраченою перевагою наших дівчат, якою вони заволоділи у першій чверті. Підопічні Дмитра Третьяка з початком гри вдало діяли під кільцем противника і це дозволило нашій команді піти у доволі серйозний відрив (5:21). Але вся перевага була втрачена вже у другій чверті, коли господарі спромоглися на "камбек" і практично наздогнали баскетболісток Універу (40:41). Після перерви баскетболістки Сузір'я все таки перехопили ініціативу у грі і вийшли вперед (58:53). Свою перевагу опонентки Універу довели у заключній чверті, коли перемогли команду тернопільського економічного університету із різницею у 23 очки. Підсумковий результат першого матчу — 81:60 на користь рівненського Сузір'я.

За підсумками другого матчу тернопільський Універ теж зазнав поразки, хоча відрив у рахунку цього разу був меншим. Так, перша чверть пройшла у рівній боротьбі. Довго колективи не могли визначити фаворита гри. У результаті перша частина гри завершилася з мінімальною перевагою Сузір'я (17:16). Проте у наступні 10 хвилин ігрового часу перевага перейшла до рук Універу. Тож саме наша команда пішла на перерву у ранзі лідера (26:29). У третій чверті підопічним Дмитра Третьяка вдалося зберегти перевагу у рахунку (41:45). Але вирішальною у долі поєдинку була заключна чверть. У ній гості не змогли втримати відрив у рахунку, а команда із Рівного доволі впевнено довела і другий поєдинок до перемоги (63:56).