"Ювілейна" поразка БК Тернопіль

категорія: Баскетбол | дата: 12 02 2012

У 10-му турі баскетбольний клуб Тернопіль на власному паркеті приймав запорізький Авіастар. Суперник не залишив шансів команді Ігоря Білоуса і здобув дві впевнені перемоги, залишивши Тернопіль без перемог.

Баскетбол. Вища ліга (чоловіки), 10-ий тур.

11 лютого. Тернопіль - Авіастар (Запоріжжя) 58:99 (24:28, 17:24, 6:24, 11:23)

Кращі у Тернополя: Артем Дяченко (23 очки), Сергій Телешко (9 підбирань), Віталій Жорняк (9 результативних передач).

12 лютого. Терннопіль - Авіастар (Запоріжжя) 62:114 (14:29, 10:37, 20:26, 18-22)

Кращі у Тернополя: Сергій Телешко (20 очок), Сергій Телешко (10 підбирань), Віталій Жорняк (6 результативних передач).

Сказати, що від Тернополя очікували перемоги у цих матчах — означає нічого не сказати. Адже жодних передумов для здобуття позитивного результату не було. Наша команда міцно осіла внизу турнірної таблиці і програла всі матчі чемпіонату. Та й суперник — Авіастар, не той, у якого можна легко відібрати очки. Тим паче, що запорізька команда перебуває серед лідерів.

Першу гру БК Тернопіль розпочав з атак. Зусиллями Артема Дяченка та Сергія Телешка господарям вдавалося не відставати у рахунку. Авіастар свої сили беріг і, як виявилося згодом, не дарма. На велику перерву баскетболісти вирушили за 10-ти очкової переваги запоріжців (41:51), а вже з початку третьої чверті тернополяни відверто "підсіли" і суперник цим скористався сповна. У третій чверті гості дозволили набрати Тернополю лише 6 очок. Самі ж баскетболісти Авіастару накидали у кільце господарів аж 24! До завершення гри перевага запорізького клубу лише росла, а разом з цим збільшувався і рахунок.

У другій грі дива теж не сталося. Стартовий ривок БК Тернополя швидко своїми атаками "погасили" гості, які вже у першій чверті забезпечили собі солідний гандикап (14:31). До великої перерви Авіастар лише нарощував перевагу. Тернопільські спортсмени часто втрачали м’яч на половині майданчика суперників і одразу ж гості реалізовували швидку контратаку. Отож, ще до перерви розрив у рахунку становив більше ніж 40 очок. Підсумковий результат (62:114 )можна вважати цілком закономірним. Авіастар ледь не побив рекорд результативності Вищої ліги. На даний момент ним володіє алчевська Коксохім-Сталь, яка свого часу накидала Тернополю аж 119 очок.

В 11-му турі БК Тернопіль зіграє на виїзді проти луцького Волиньбаскету. Матчі відбудуться 18-19 лютого.