Про нас
увійти

БК "Тернопіль" – БК "Київ-Баскет". Анонс матчу

категорія: Баскетбол | дата: 24 09 2021
БК "Тернопіль" – БК "Київ-Баскет". Анонс матчу

Сьогодні, 24 вересня, БК "Тернопіль" зіграє на домашній арені перший офіційний матч сезону проти "Київ-Баскет" в рамках Суперліги Windrose.

Свої стартові матчі сезону зіграють Тернопіль та Київ-Баскет. Команда Дмитра Забірченка втратила кістяк ветеранів, але підсилила ростер 4 легіонерами. При цьому тернопільський клуб укріпив український склад досвідченими українцями Ігорем Бояркіним, Максимом Луценком, Олександром Місяцем.

Фаворитом в цьому матчі віглядає Київ-Баскет, але варто розуміти, що виїзд у Тернопіль — нелегка справа для будь-якої команди Суперліги Windrose. Кияни оновили свій ростер на 90%, залившии з минулорічного складу лише Артема Ковальова, а також молодих Олександра Сидорука та Володимира Шевчука. Під керівництвом Айнарса Багатскіса зіграють п’ять американських легіонерів, а також цікаві українські новачки — Дмитро Скапінцев, Ілля Тиртишник, Андрій Войналович, Костянтин Анікієнко.

Більш молода команда Тернополя в цьому сезоні планує грати у швидкий та агресивний баскетбол. Схожий стиль демонструють і команди Багатскіса, який проводитиме вже свій третій сезон в Суперлізі в якості головного тренера киян. Матч обіцяє бути цікавим — не пропустіть.

Тернопіль — Київ-Баскет

Тернопіль, ФОК

Початок матчу — 19:00

Трансляція — Obozrevatel

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook