БК "Тернопіль" у важкій боротьбі програв вдома "Будівельнику"

категорія: Баскетбол | дата: 12 03 2021

Тернопіль програв вдома Будівельнику в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 77:82.

Команди одразу максимально ввійшли в боротьбу. При цьому темп намагалися задавати господарі. Будівельник наздоганяв суперника вже після кількох стартових атак. Втім робив це досить агресивно, переважаючи тернопільців на підбираннях навіть під їхнім щитом. Тож уже під кінець стартової 10-хвилинки кияни вийшли вперед.

З початком другої чверті господарі перехопили ініціативу, поступово відігруючи відставання. На велику перерву в рахунку майже відновився паритет – 39:40.

Завершення першої половини запам`яталося курйозним епізодом, коли Девенпорт з таким завзяттям атакував згори кільце Тернополя, що зрушив з місця цілу конструкцію щита. Пішло кілька хвилин на поновлення гри.

Третя чверть також не виявила фаворита зустрічі. На заключну 10-хвилинку команди пішли за абсолютної рівності.

Лише під кінець зустрічі кияни вирвалися вперед і не дозволили тернопільцям врятуватися, попри відчайдушні спроби. Відтак Будівельник виборов першу перемогу в сезоні проти Тернополя в третьому очному поєдинку.

Наступний матч
Тернопіль наступний матч грає 19 березня вдома проти Хіміка. Будівельник зіграє 14 березня виїзний поєдинок проти Київ-Баскета.