БК "Тернопіль" програв вдома "Прометею"

категорія: Баскетбол | дата: 08 03 2021

Тернопіль поступився вдома Прометею в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 83:89.

Господарі надто самозаспокоєно починали зустріч. Гості скористалися настроєм суперника, нокаутувавши стартовим тиском. За рахунку 2:12 Дмитро Забірченко вимушений був брати таймаут. Та це особливо не допомогло. Стартову чверть тернопільці програли в 10 очок.

В другій чверті Тернополю вдалося стабілізувати гру і майже відіграти відставання. Однак під кінець другої чверті Прометей зробив ривок, повернувши 11 очок переваги.

По перерві господарі не полишали спроб врятувати поєдинок. Заключну чверть команди починали за шестиочкової різниці на користь гостей. Тернопільці впритул підбиралися до кам`янчан, але остаточно взяти контроль над грою так і не змогли. Прометей відбив фінальний тиск господарів, виборовши другу перемогу в трьох особистих зустрічах сезону.

Наступний матч
Тернопіль наступний матч грає 11 березня вдома проти Будівельника. Прометей того ж дня гратиме в Дніпрі.