Про нас
увійти

БК "Тернопіль" в драматичному матчі перемагає "Будівельник"

категорія: Баскетбол | дата: 17 01 2021
БК "Тернопіль" в драматичному матчі перемагає "Будівельник"

Будівельник поступився вдома в овертаймі Тернополю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 99:104.

Очікування безкомпромісної боротьби в поєдинку киян та тернопільців повністю підтвердилися. Уже на початку зустрічі команди ввімкнули максимальні оберти. А два результативні прориви Девое змусити тренера гостей Дмитра Забірченка брати тайм-аут за кілька стартових хвилин гри. Та після нього Девое знову успішно втік, а згодом ще й реалізував два штрафних. Та все ж гості поступово підібрали свою гру. А влучні триочкові Кальніченка та Кольченка остаточно закріпили перемогу тернопільців у стартовій чверті. У другій чверті загальна перевага Тернополя зростала до 13 очок. Втім господарі до великої перерви скоротили її до трьох.

Хоча й з невеликою перевагою, але гості виграли в першій половині кидки та підбирання. Кияни натомість менше втрачали та більше перехоплювали. Лідером за очками у першій половині став з Девое – 19 очок.

З поновленням боротьби певний час на майданчику підтримувався паритет, та в другій половині третьої чверті Тернопіль додав і знову збільшив перевагу в рахунку.

Втім на заключну чверть у киян сили ще залишалися. Поступово вони збільшили результативність та перевершили суперника під щитами. На половину ігрового часу заключної 10-хвилинки рахунок зрівнявся. Будівельник намагався вирвати перемогу, але Боуі за 11 секунд до кінця основного ігрового часу знову зрівняв рахунок – 92:92. Максим Пустозвонов, який дебютував за киян під прізвищем Звонов після повернення до України, не забив з сиреною в заключній атаці. Тож на суперників чекав овертайм.

Вирішальними в додатковій 5-хвилинці стали заключні атаки. Келхон та Агафонов реалізували дальні кидки. Натомість прорив Анісімова завершився хибною спробою.

Тернопіль здобув 10-ту перемогу в сезоні. У Будівельника восьма поразка.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

16 січня
Київ. 16:00

Будівельник – Тернопіль – 99:104ОТ (24:32, 26:21, 16:21, 26:18, 7:12)
Будівельник: Девое 23о + 7пд, Анісімов 18о + 6пд, Девенпорт 15о + 12пд, Джонсон Джуніор 13, Бурт 11о + 8пр, Джонсон 7, Кожемякін 6, Звонов 3, Козлов 3, Кобець, Горбенко.
Тернопіль: Агафонов 29о + 6пд, Боуі 17, Келхон 15, Югба 13о + 6пд, Кольченко 13, Кальніченко 9, Буренко 6, Сандул 2, Тищенко.

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook