БК "Тернопіль" у неймовірній битві переміг "Прометей"

категорія: Баскетбол | дата: 08 01 2021

Тернопіль приймав Прометей у першому матчі команд в 2021 році.

Команди провели бойову та результативну першу половину матчу. Прометей забрав першу чверть, набравши за 10-хвилинку 29 очок, а Тернопіль відповів виграною другою десятихвилинкою. Команда Дмитра Забірченка вдало атакувала з-за дуги (6/9) та діяла у нападі доволі командно - всі 8 гравців, які отримали ігровий час, відзначились набраними балами.

У Прометея вдалу першу половину провів капітан Лукашов, який ще до великої перерви набрав 12 очок та зробив 4 результативні передачі, але його команда, лідируючи протягом більшої частини матчу, втримати перевагу у доволі напруженому та емоційному матчі не змогла. Тернопіль виграв першу половину “+2”.

У третій чверті клювовим відрізком стала друга частина 10-хвилинки. Господарі, почали діяти сумубрно, втратили ритм гри та відпустили суперника. У Прометея 10 очок за чверть набрав новачок Вон, підтримали його і партнери, які у швидкому баскетболі зуміли створити для себе двозначну перевагу перед заключним відрізком матчу.

Але останнє слово було за Тернополем. У неймовірному за сюжетом матчі господарі зуміли дотиснути суперника за рахунок вражаючого ривка наприкінці матчу. Команда Забірченка, поступаючись 12 очок за 7 хвилин до кінця матчу, не тільки повернулася в гру, а й виграла її.

12 очок Калхуна за четверту чверть, своєчасні влучання Югби та Кольченка та, звичайно, помилки суперника дозволили Тернополю піднести сенсацію. Великою проблемою для гостей стала втрата лідерів через перебір фолів — достроково завершили матч Лукашов та Стефенс, на чотирьох фолах догравали Маєрс та Липовий, а втрати та помилкові рішення в нападі від команди з Кам’янського перекреслили її претензії на перемогу.

Тернопіль, вигравши четверту чверть 36:18, переміг з рахунком 98:91 и зрівняв рахунок у сезонній серії.

У господарів 16 очок та 13 передач до активу записав Едріан Боуві (РЕ 27), 22 очки набрав Омар Калхун, 19 - Кольченко, 16 та 14 очок відповідно набрали Боуві та Югба.

Тернопіль свій наступний матч зіграє 10 січня вдома проти Запоріжжя, а Прометей у цей же день на виїзді протистоятиме Київ-Баскету.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Тернопіль, ФОК

Тернопіль - Прометей 98:91 (24:29, 22:15, 16:29, 36:18)

Тернопіль: Калхун 22 + 5 підбирань + 3 передачі, Боуві 16 + 13 передачі + 5 підбирань, Кольченко 19 + 4 перехоплення, Агафонов 15, Югба 14 + 6 підбирань - старт, Сандул 9 + 8 підбирань, Буренко 3, Тіщенко 0

Прометей: 19 - 4 втрати, Лукашов 12 + 5 передач, Стефенс 12 + 8 підбирань + 4 блок-шота, Петров 8, Липовий 5 + 7 передач + 6 підбирань - старт, Маєрс 14 + 4 підбирання + 4 передачі, Беліков 12 + 4 підбирання, Сидоров 9 - 5 втрат, Луценко 0