БК "Тернопіль" впевнено переграв "Будівельник" в останньому матчі року

категорія: Баскетбол | дата: 23 12 2020

Підопічні Дмитра Забірченка заволоділи впевненою перевагою в першій чверті і як підсумок перемогли - 104:79.

В першій чверті Тернопіль повністю переграв свого суперника. Підопічні Дмитра Забірченка реалізували 8 пострілів з 13 (3 триочкових) проти 5 з 19 у суперника (1 триочковий). Під щитами господарі зробили 13 підбирань проти 7, а токож краще грали командно, асистувавши 7 разів, тоді як у Будівельника – 4. Варто відзначити Югбу, який набрав 13 очок та зробив 5 підбирань.

В другій чверті Югба набрав лише 2 очки, але зробив 4 підбирання, що максимально наблизило його до дабл-даблу. Його партнери в результативності також трохи втратили, реалізувавши 5 кидків з 16, але 4 з них – триочкові. Будівельник закинув 6 разів (2 триочкових), зробив 8 передач проти 3, 4 втрати проти 7 у суперника. Як підсумок, рахунок чверті – 21:21, але Тернопіль продовжував вести +16.

Після великої перерви господарі увімкнули максимальну передачу. Вони збільшили свою перевагу з +16 до 29 очок. Вийшло це завдяки 12 реалізованих пострілам з 18 спроб (5 триочкових), тоді як Будівельник реалізував 8 і лише 2 з них триочкових. Варто відзначити Кальніченка, Кольченка та Келхона. Хлопці змогли підстрахувати Югбу, якого кияни накрили, і взяти ініціативу в свої руки. Вони на трьох у третій чверті набрали 26 очок і забезпечили космічний гандикап перед фінальним відрізком.

В заключній частині Тернопіль продовжував гнути свою лінію. Команда Дмитра Забірченка контролювала хід поєдинку, а впевнений гандикап дозволяв відчувати себе розкуто. Та Будівельник все одно на здавався і навіть зміг забрати чверть в свій актив, але цього було замало. Як підсумок, перемога Тернополя в останньому матчі року – 104:79