БК "Тернопіль" вчергове поступився "Київ-Баскету"

категорія: Баскетбол | дата: 19 12 2020

Київ-Баскет переміг Тернопіль в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 90:75.

Суперники вже добре знають можливості одне одного поточного сезону, тому одразу включилися в боротьбу на повну потужність. При цьому амбіційні новачки Суперліги Паріматч з Тернополя ні в чому не бажали поступатися фавориту та лідеру чемпіонату.

У підсумку першу половину господарі виграли з перевагою лише в три очки. При цьому гості більше і влучніше забивали з середньої відстані, виграли підбирання – 20:18, та більше набирали в швидких проривах – 6:1.

Однак з початку третьої 10-хвилинки хитка рівновага зникла. Кияни потужно почали чверть – 12:0. Упродовж чверті загальна різниця сягала 20-ти очок. Гості до заключної частини матчу змогли відіграти лише 6.

Кияни знову додали тиску з початку чверті, довівши різницю до 23-х очок. Та гості й за таких обставин не збиралися опускати руки. Тернопільці до останнього намагалися врятуватися. Та часу й сил для цього бракувало, тож вдалося лише знову скоротити відставання.

Відтак Київ-Баскет продовжив переможну серію в Суперлізі Паріматч до 13-ти виграних поєдинків.