Тернопіль поступився вдома в драматичній боротьбі Черкаським Мавпам

категорія: Баскетбол | дата: 12 12 2020

Тернопіль програв вдома Черкаським Мавпам у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 77:81.

Перша половина матчу в Тернополі тривала двома різними сценаріями. В дебюті гості приголомшили господарів потужним тиском. Тернопільці отямилися лише за кілька хвилин до кінця стартової 10-хвилинки, коли відставали вже на 14 очок. В підсумку до кінця часу чотири відіграли.
Уже в другій чверті господарі почали поступово надолужувати відставання. Як підсумок, на велику перерву Тернопіль мав втішні два очки переваги.

Головним рятівником тернопільців до перерви став Едріан Боуі, який за цей час набрав 11 очок. Його партнер Аверейл Югба за цей час багато помилявся, встиг набрати лише 6 очок. Натомість у черкасців лідером першої половини став Діон Райт – 12 очок.

За подальшої рівної боротьби вирішальними в матчі стали останні хвилини заключної чверті. Міцнішими нерви та витримка виявилися в гостей. Поки тернопільці помилялися в надважливих заключних атаках та захисті, черкасці на чолі з Райтом втримали невелику перевагу, яка принесла їм другу перемогу в сезоні.