Про нас
увійти

БК "Тернопіль" вилетів з Кубка України

категорія: Баскетбол | дата: 09 12 2020
БК "Тернопіль" вилетів з Кубка України

Київ-Баскет приймав Тернопіль у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України. Гості мали 10 очок гандикапу після перемоги в першій грі.

Тернопіль заволодів перевагою за рахунок жорсткої гри у захисті та вдалому старту від Югби, який допоміг гостям вийти в лідери. Київ-Баскет прийняв темп та жорсткість, яку запропонував суперник, відбив удар та завдав свого.

Допоміг стабілізувати гру в фарбі Павлов, Близнюк, хоч грав і короткі відрізки, але також допомагав киянам систематизовати гру у нападі. У такому ключі проходила вся перша половина, протягом якої максимальна перевага киян сягала 9 очок, а на велику перерву команди пішли за +5 для господарів.

Якісний захист трисекундної, зокрема робота проти Югби, серія швидких атак, результативна гра Павлова та Мішули дозволила Київ-Баскету збільшити свою перевагу і увійти в заключну 10-хвилинку вже за 12 очок переваги. Тернопіль втратив рівновагу і мав вирішальний відрізок, щоб виправити ситуацію. 

Едріен Боуві дав гостям надію на старті 4 чверті, але, як виявилось, це була остання спроба гостей повернутись. Київ-Баскет остаточно встановив контроль у трисекундній та над темпом гри. А енергія у нападі від Мішули, Янга, Джейкобсона та ефективна робота по всьому майданчику від Павлова відправила суперника на більш ніж 20-очкову дистанцію. 

Київ-Баскет продемонстрував залізний характер та гру, завдяки якій досі не програвав в регулярному чемпіонаті, перемігши з рахунком 94:72. На стадії 1/4 фіналу, яка проходитиме в форматі “Фіналу восьми”, Київ-Баскет зіграє проти Запоріжжя.

Кубок України. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет - Тернопіль 94:72 (23:19, 17:16, 23:16, 31:21)

Київ-Баскет: Янг (16 + 8 передач), Близнюк (5), Ковальов (6), Джейкобсон (19 + 10 підбирань), Коренюк (6) - старт; Мейсі (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Сахнюк, Крутоус (2), Павлов (14 + 5 підбирань), Мішула (19).

Тернопіль: Боуві (18 + 5 передач), Кольченко (5 + 4 підбирання), Кальніченко (2 + 5 підбирань), Агафонов (15), Югба (18 + 12 підбирань) - старт; Подковиров (3), Сандул (2 + 6 підборів), Тищенко (2), Калхун (7).

Перший матч — 83:93

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook