Універ дотиснув львівську Політехніку (+ ФОТО)

категорія: Баскетбол | дата: 09 02 2013

Надзвичайно напружений матч видали тернопільські басетболістки у черговому турі Першої ліги серед жінок.

Суперником підопічних Дмитра Третьяка була остання команда ліги — Політехніка зі Львова. Аутсайдерки чемпіонату розпочали гру жвавіше, ніж господарки. На велику перерву команди вирушили за 5-ти очкової переваги львів'янок — (21:26).

Але на другу половину гри енергії баскетболісток Політехніки не вистачило. Тернополянки почали менше помилятися і вже у третій чверті схилили шальки терезів на свою користь. Довершили перемогу баскетболістки Універу у останні 10 хвилин зустрічі, обігравши Політехніку у першому матчі з рахунком (56:47).

Завтра, 10 лютого, у спортзалі ТНЕУ відбудеться повторна зустріч команд. Початок — 11.00.

Жіноча Перша ліга. Тернопіль, 9 лютого (5-ий тур)

Універ – Політехніка 56:47 (12:11, 9:15, 17:7, 18:14)