Про нас
увійти

Дмитро Забірченко: "Потішило, що в другому матчі з Київ-Баскетом почали спрацьовувати окремі комбінації"

категорія: Баскетбол | дата: 20 09 2020 | переглядів: 512
Дмитро Забірченко: "Потішило, що в другому матчі з Київ-Баскетом почали спрацьовувати окремі комбінації"

Головний тренер Тернопіля Дмитро Забірченко в коментарі glavcom.ua оцінив дії своїх підопічних в контрольних матчах проти Київ-Баскета (78:88, 88:97).

«Ми почали грати через тиждень після тренувань у залі. Половина з цих тренувань були «кидковими», бо гравці мали відчути кидок. Матчі показали, що те, що награємо, вже поступово проглядається. Але помітне й нерозуміння між гравцями. 

Є проблеми в обороні, над якими треба працювати. Позитив є. Та й взагалі, було б недобре, якби свій максимум ми продемонстрували вже в передсезонній грі. Мені потішило, що в другому матчі з «Київ-Баскетом» почали спрацьовувати окремі комбінації, гравці почали сміливіше діяти в нападі й підстраховувати одне одного. Не всі, звісно, але тим не менш. 

Але miscommunication, нерозуміння в обороні й атаці все ще помітні. Будемо це компенсовувати за рахунок наступних тренувань і матчів. Мене тішить, що як для даного етапу фізично команда готова добре. Кінцівки матчів з киянами ми програвали через втрату концентрації – не забили штрафні, дали суперникам підібрати на своєму кільці».

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook