Харківські студенти двічі розбили тернопільських (+ ФОТО)
![Харківські студенти двічі розбили тернопільських (+ ФОТО)](http://sports.te.ua/upload/news/c1cef2bda96673e923fcf5ba7900470c510ea8d7b4bc1.jpg)
Перші матчі Вищої ліги у 2013 році провів баскетбольний клуб Тернопіль. Підопічні Ігоря Білоуса вдома приймали харківський Авантаж-Політехнік.
Неприємна тенденція для тернопільської команди продовжилася. Незважаючи на старання баскетболістів Тернополя, їм не вдалося на рівних протистояти одному із лідерів Вищої ліги.
У порівнянні із першою грою, яка завершилася розгромом (59:112), другий матч тернопільські баскетболісти можуть занести собі у актив. Попри поразку, господарі паркету відчайдушно намагалися скласти конкуренцію більш іменитій команді. У підсумку БК Тернопіль програв з рахунком (84:103).
— В суботу ми зіграли погано, сьогодні значно краще, тож грою своїх підопічних у другому поєдинку я більш-менш задоволений, — так прокоментував матчі своїх підопічних головний тренер БК Тернопіль Ігор Білоус.
Чоловіча Вища ліга. Тернопіль, 2-3 лютого (10-ий тур)
БК Тернопіль – Авантаж-Політехнік 59:112 (14:21, 17:28, 10:33, 18:30)
БК Тернопіль – Авантаж-Політехнік 84:103 (16:21, 22:28, 19:26, 27 :28)
sports.te.ua