Про нас
увійти

БК "Тернопіль" - 10-й клуб Суперліги Парі-Матч!

категорія: Баскетбол | дата: 10 07 2020
БК "Тернопіль" - 10-й клуб Суперліги Парі-Матч!

Розглянувши клопотання БК Тернопіль щодо включення клубу до складу учасників Чемпіонату України з баскетболу серед чоловіків Дивізіону "А" Суперліга сезону 2020/2021рр. (далі - Суперліга) та враховуючи рішення, прийняте Виконавчим комітетом ФБУ 23.06.2020р., а також виконані клубом умови щодо надання відповідних фінансових гарантій для участі у змаганні, Федерація баскетболу України прийняла рішення включити БК Тернопіль до складу учасників Супперліги. 

Вклавшись у дедлайн подачі заявок на участь у Суперлізі (10 липня), до елітного дивізіону приєднався довгоочікваний представник Заходу України, який за підсумками минулого сезону Вищої ліги показав найкращий результат у Групі 2 Вищої ліги. 

Наступний сезон в Суперлізі Тернопіль проводитиме на оновленій арені ФОК.

Таким чином, в елітному дивізіоні чемпіонату України гратиме 10 команд — найбільше за останні 4 сезони. В чемпіонаті 2017/18 та 2018/19 років в Суперлізі виступало 8 команд, у сезоні, що минув, змагалися 9 клубів. 

Останнім представником Заходу України в елітному дивізіоні був клуб Волиньбаскет, який посів 8 місце в регулярному чемпіонаті 2015/16. 

Федерація баскетболу України вітає у родині Суперліги новачка елітнорго дивізіону БК Тернопіль!

Таким чином, затверджено склад учасників сезону чоловочої Суперліги 2020/21:  Дніпро,
Київ-Баскет, Прометей, Хімік, Одеса, Черкаські Мавпи, Миколаїв, Запоріжжя, Харківські Соколи, Тернопіль

Враховуючи тенденцію збільшення кількості хворих на COVID-19, яка спостерігається протягом останнього місяця, та з метою недопущення поширення хвороби серед гравців, тренерського складу та адміністрації клубів, ФБУ просить клуби Суперліги з порозумінням поставитись до ситуації, що склалася, та рекомендує розпочинати підготовку команд до сезону 2019/20 не раніше 25 серпня 2020 року. Крім того, перед початком командних тренувань рекомендовано всім гравцям команди, тренерському складу та адміністрації клубів пройти обов’язкове ПЛР тестування.

Джерело: ФБУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook