Про нас
увійти

БК "Тернопіль" розгромив БК "Рівне" в другому матчі поспіль

категорія: Баскетбол | дата: 08 03 2020
БК "Тернопіль" розгромив БК "Рівне" в другому матчі поспіль

Баскетбольний клуб "Тернопіль" зміцнив своє лідерство у Західній конференції регулярного чемпіонату України у вищій лізі. Після перемоги над головними переслідувачами з Рівного з перевагою в 26 очок у суботу недільний матч команда Дмитра Забірченка виграла ще переконливіше.

У цій зустрічі першим після повернення в нашу команду дабл-даблом відзначився Максим Івшин, а Вадим Биков продемонстрував фантастичну реалізацію триочкових – забив з-за дуги шість кидків з семи! Та й загалом Вадим промахнувся з гри лише раз, продемонструвавши 88-відсоткову влучність.

На відміну від першого матчу, вирішальною в якому виявилася розгромно виграна перша чверть, свою перевагу в неділю наші баскетболісти позначили одразу. У першій половині фантастичну ефективність продемонстрував Вадим Биков, який забив три з трьох дальніх кидків, один середній і обидва штрафних.

Якщо в першій чверті тернополяни ще трохи розкачувалися, то починаючи з другої десятихвилинки високу влучність демонтував не лише Биков, а й інші наші баскетболісти. Стосовно рівненців, то вони, склалося враження, були деморалізованими і не змогли морально відновитися ще після суботньої поразки. Як наслідок, розрив ріс на очах і максимально ще до великої перерви досягав 23-х пунктів.

Не дивно, що з другої половини "Тернопіль" трохи збавив оберти і діяв уже не так сконцентровано. Цього було достатньо, щоб тримати суперників на безпечній відстані, заколисати суперників, а у заключній десятихвилинці знову видати спурт, який завершився перемогою з фантастичною різницею в 40 очок.

Таким чином, після 30-ти проведених матчів "Тернопіль" має 25 перемог і забезпечив собі перемогу в Західній конференції достроково. "Рівне" з 19-ма перемогами і дев’ятьма поразками поділяє друге-третє місця з "Хіміком-2".

Наступних два матчі "Тернопіль" проведе 20-21 березня у Львові, проти місцевої "Політехніки"

8 березня. Тернопіль. Спорткоплекс ТНЕУ. 250 глядачів

"Тернопіль" - "Рівне" - 113:73 (27:22, 33:17, 20:21, 33:13)

Джерело: БК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook