Про нас
увійти

БК "Тернопіль" перемагає "Рівне" і стає переможцем Західної конференції

категорія: Баскетбол | дата: 07 03 2020
БК "Тернопіль" перемагає "Рівне" і стає переможцем Західної конференції

Баскетбольний клуб "Тернопіль" переконливо переміг у, можливо, найголовнішому поєдинку регулярного чемпіонату вищої ліги-2019/2020. На майданчику спорткомплексу Тернопільського національного економічного університету наша команда розгромила найближчих переслідувачів у Західній конференції – БК "Рівне". Ця перемога де-факто ґарантує нашій команді перше місце за підсумками "регулярки".

Зазначимо, що в складі рівненців не було їх найрезультативнішого гравця Олександра Шепелєва, який не зміг відновитися до початку відповідальних поєдинків. Зрештою, уже звична для останнього часу втрата була й у "Тернополя": продовжує процес одужання наш зірковий розігруючий Павло Буренко, якого тренерський штаб розраховує повноцінно задіяти уже в поєдинках плей-оф.

Взагалі, після першої половини не було навіть натяку на те, що в підсумку хтось із суперників може виграти з такою великою перевагою. Наші баскетболісти першими після дальніх влучань Владислава Рижова і Назарія Кісільчука зробили заявку на лідерство, але суперники швидко остудили запал господарів двома своїми точними з-за дуги у виконанні Віктора Герасимчука і Тараса Штанюка. А загалом рівну першу чверть гості виграли завдяки двом поспіль триочковим Василя Чижа в кінцівці десятихвилинки.

Ключовим у другому періоді був п’ятихвилинний відрізок, впродовж якого команда Михайла Переверзія не набрала жодного очка. І нехай "Тернопіль" в атаці теж реалізацією не вражав, але ці 8:0 у комплекті з данком Максима Нікітіна виглядали напередодні другої половини непоганим фундаментом.

Проте те, що трапилося в третій чверті, шокувало, мабуть, і своїх, і чужих. Рівненці ще відповіли на дальнє влучання Максима Нікітіна двоочковим у виконанні Герасимчука. А після того була нова "суха" п’ятихвилинка, яку "Тернопіль" виграв 17:0, з десятьма очками Євгена Ворника. Гру було зроблено. Окрім відриву в рахунку, підопічні Дмитра Забірченка деморалізували суперників. І ефектний данк Максима Івшина в кінцівці був немов вінцем феєричного відрізку.

Звісно, розпочинаючи заключну чверть з рахунку 73:45, наша команда могла собі дозволити трохи збавити оберти і подумати про недільний поєдинок. Тренерський штаб дав змогу пограти тим баскетболістам, які до того на майданчику майже не з’являлися. Каші вони теж не зіпсували і довели матч до впевненої перемоги.

Завтра, 8 березня, команди вийдуть на паркет спорткомплексу ТНЕУ о 13:00. Не полінуйтеся цієї недільної днини заповнити глядацькі місця і подякувати баскетболістам і тренерам "Тернополя" за суботнє свято. А про недільне продовження вони неодмінно подбають

7 березня. Тернопіль. Спорткоплекс ТНЕУ. 270 глядачів

"Тернопіль" - "Рівне" - 92:66 (21:25, 19:10, 33:10, 19:21)

Джерело: БК Тернопіль

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook