Про нас
увійти

БК "Тернопіль" обмінявся перемога з БК "Маріуполь"

категорія: Баскетбол | дата: 27 03 2019 | переглядів: 439
БК "Тернопіль" обмінявся перемога з БК "Маріуполь"

23-24 березня, в рамках другого етапу чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі, БК "Тернопіл"ь провів два матчі на виїзді проти БК "Маріуполь".

В другому етапі чемпіонату беруть учать по чотири кращі команди з двох груп регулярного чемпіонату, а очки, які команди заробили між собою перенеслися, таким чином тернополяни з дев’ятьма перемога і трьома поразками розпочали змагання.

В першому матчі спочатку захопили ініціативу господарі майданчика, проте починаючи з другої четверті перевага була вже на боці БК "Тернополя", яка трималась практично до завершення матчу. Але на жаль, кінцівка виявилась більш вдалою для баскетболістів Маріуполя, які спочатку відіграли відставання від суперника, а під саму кінцівку вийшли в перед і здобули мінімальну перемогу з рахунком – 94:93.

Проте вже в другому матчі тернополяни вирішили не повторювати своїх помилок і пішли в перед, де виграли першу четверть з різницею в десять очок. Варто зазначити, що в першій четверті травмувався основний центровий БК "Тернопіль" – Максим Нікітін.

Далі гра відбувалась з перемінною перевагою однієї чи іншої команди, проте фінальний свисток зафіксував перемогу БК "Тернопіль" - 80:93.

Таким чином, після цих двох матчів тернополяни посідають третє місце в турнірній таблиці.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook